Dodávka a montáž klimatizačních jednotek všech typů do rodinných, komerčních a průmyslových budov.

Splitové jednotky jsou nejžádanějším provedením klimatizačních jednotek. Jedná se o 1 vnitřní jednotku na 1 venkovní jednotku. Splitové jednotky jsou ekonomické a mají rychlé topení i do -20°C. Dodáváme renomované značky jako jsou Daikin, LG nebo Sinclair.

Multisplitové jednotky je možné použít od 2 do 5 vnitřních jednotek na 1 venkovní jednotku. Multisplitové jednotky jsou ekonomické a mají rychlé topení i do -20°C. Jejich velkou výhodou je úspora venkovního místa v porovnání se splitovými systémy.

Komerční jednotky nabízíme v provedení SPLIT a MULTISPLIT. U komerčních jednotek je možné při MULTISPLITU kombinovat vnitřní jednotky – nástěnné, kazetové, kanálové, podokenní (parapetové).

MOIDAMO s.r.o.

Proč klimatizace od nás?

Nejlepší kvalita

Nabízíme Vám nejkvalitnější služby za použití nejmodernějších technologií.

Tlaková zkouška

U každé naší montáže klimatizace provádíme vždy tlakovou zkoušku dusíkem.

Protokol o měření

Tlakovou zkoušku a vakuování soustavy dokládáme protokolem o měření.

DANA: Moc děkujeme za super přístup a práci Adamovi a Vildovi. Kluci jste opravdový profíci. Jedničky ve svém oboru. Můžeme jen vřele doporučit.

Dana

Dana

zákaznice

JIRKA: Výborná spolupráce s firmou a bezproblémové jednání. Každému, kdo staví dům a hledá vhodný komín, mohu firmu MOIDAMO s.r.o. jen vřele doporučit.

Jirka

Jirka

zákazník

Reference

Napište nám Vaši zkušenost

Vážení zákazníci, budeme velice rádi, pokud nám zašlete krátký komentář o tom, jaká byla Vaše zkušenost s dodávkou a realizací Vaší zakázky od naší firmy MOIDAMO s.r.o.. Vaši referenci o nás můžete psát na emailovou adresu uvedenou v kontaktech. Předem Vám děkujeme za Vaše komentáře.

Adresa

   MOIDAMO s.r.o.
   U Nemocnice 905, 551 01 Jaroměř

Kontakty

   +420 602 152 122
   info@moidamo.cz

MOIDAMO s.r.o.