Provádíme kompletní dodávku a montáž vzduchotechniky pro rodinné a komerční budovy včetně rekuperace.

Rekuperace je zpětné získávání tepla, kdy odpadní vzduch ohřívá čerstvý přívodní vzduch. Rekuperace je účinná výměna vzduchu v místnosti bez výrazné snížení teploty způsobené běžným větráním. Rekuperaci dodáváme v kruhovém provedení plast a spiro potrubí.

Komerční vzduchotechnika se používá k přívodu čerstvého a k odvodu odpadního vzduchu. Komerční vzduchotechniku lze použít v kombinaci vzduchotechnické jednotky včetně regulačních a distribučních prvků. Komerční vzduchotechnika dodáváme ve čtyřhranném a kruhovém potrubí, nejčastěji spiro.

Domovní vzduchotechnika se používá k odvodu odpadního vzduchu a je nejčastěji kombinovaný s TD ventilátory. Domovní vzduchotechnika je určena především pro kuchyně, koupelny nebo toalety. Domovní vzduchotechniku dodáváme v kruhovém provedení, převážně spiro nebo plastové potrubí.

MOIDAMO s.r.o.

Proč vzduchotechniku od nás?

Projekty vzduchotechniky

Zajišťujeme projekty vzduchotechniky na rodinné domy i rozsáhlejší objekty.

Cenová nabídka a montáž

Dle projektu vypracujeme cenovou nabídku a následně i provedeme montáž.

Čištění a kontrola

Zabýváme se i čištěním a kontrolou těchto rozvodů vzduchotechniky.

DANA: Moc děkujeme za super přístup a práci Adamovi a Vildovi. Kluci jste opravdový profíci. Jedničky ve svém oboru. Můžeme jen vřele doporučit.

Dana

Dana

zákaznice

JIRKA: Výborná spolupráce s firmou a bezproblémové jednání. Každému, kdo staví dům a hledá vhodný komín, mohu firmu MOIDAMO s.r.o. jen vřele doporučit.

Jirka

Jirka

zákazník

Reference

Napište nám Vaši zkušenost

Vážení zákazníci, budeme velice rádi, pokud nám zašlete krátký komentář o tom, jaká byla Vaše zkušenost s dodávkou a realizací Vaší zakázky od naší firmy MOIDAMO s.r.o.. Vaši referenci o nás můžete psát na emailovou adresu uvedenou v kontaktech. Předem Vám děkujeme za Vaše komentáře.

Adresa

   MOIDAMO s.r.o.
   U Nemocnice 905, 551 01 Jaroměř

Kontakty

   +420 602 152 122
   info@moidamo.cz

MOIDAMO s.r.o.