Zabýváme se kompletní dodávkou nových komínových systémů a rekonstrukcí spalinových cest všech typů.

Hlavní výhodou je rychlá a snadná montáž. Nerezový komín lze stavět uvnitř i vně budovy. Komíny nabízíme od průměru 100 do 300 mm dle požadavků připojeného spotřebiče a lze je použít samostatně nebo v kombinaci s vložkováním komínu. 

U zděných komínů lze použít keramickou nebo nerezovou vnitřní vložkou a lze je také kombinovat při rekonstrukci komínů. Záruka na zděné komíny je u nás od 25 let. Zděné komíny nabízíme s vnitřní vložkou od průměru 80 do 250 mm.

Vložkování komínu je nejšetrnější způsob rekonstrukce komínu. Při vložkování komínu je možné kombinovaní 90° a 45° odbočky pro připojení spotřebiče. Komínové vložky dodávám již od průměru 60 mm. Používáme výhradně pevné a flexi ohebné vložky.

MOIDAMO s.r.o.

Proč komíny od nás?

Revize spalinové cesty

Provádíme revize spalinové cesty ke každé výstavbě a rekonstrukci komínu.

Výpočet spalinové cesty

Dle náročnosti plánovaného projektu Vám dodáme výpočet spalinové cesty.

Montáž komínů

Společnost MOIDAMO s.r.o. ročně namontujeme přes 100 komínů našim zákazníkům.

DANA: Moc děkujeme za super přístup a práci Adamovi a Vildovi. Kluci jste opravdový profíci. Jedničky ve svém oboru. Můžeme jen vřele doporučit.

Dana

Dana

zákaznice

JIRKA: Výborná spolupráce s firmou a bezproblémové jednání. Každému, kdo staví dům a hledá vhodný komín, mohu firmu MOIDAMO s.r.o. jen vřele doporučit.

Jirka

Jirka

zákazník

Reference

Napište nám Vaši zkušenost

Vážení zákazníci, budeme velice rádi, pokud nám zašlete krátký komentář o tom, jaká byla Vaše zkušenost s dodávkou a realizací Vaší zakázky od naší firmy MOIDAMO s.r.o.. Vaši referenci o nás můžete psát na emailovou adresu uvedenou v kontaktech. Předem Vám děkujeme za Vaše komentáře.

Adresa

   MOIDAMO s.r.o.
   U Nemocnice 905, 551 01 Jaroměř

Kontakty

   +420 602 152 122
   info@moidamo.cz

MOIDAMO s.r.o.